NIEZAWODNE POŃCZOCHY UCISKOWE FIRMY PANI TERESA

10-09-2019

Wiele kobiet i niektórzy mężczyźni muszą zmagać się z problemem żylaków, obolałych nóg. Panie dodatkowo narażone są na dolegliwości wynikających chociażby z ciąży lub stanu poporodowego. Czy istnieją metody, dzięki którym można złagodzić dolegliwości związane z nogami? Współczesne rozwiązania z pogranicza medycyny oferują naprawdę ogromną liczbę produktów, dzięki którym można wspomóc stan swoich nóg. W tej dziedzinie na pewno warto zwrócić uwagę na rajstopy uciskowe o różnej sile kompresji. Taka forma leczenia nazywa się kompresjoterapią, a jej przebieg polega na dozowaniu odpowiedniego nacisku na skórze. Dzięki takiej kuracji faktycznie można znacząco podnieść swój komfort – zarówno w wymiarze estetycznym, jak i zdrowotnym. Współcześni producenci pończoch i rajstop uciskowych doskonale znają oczekiwania swoich klientów, zatem wiedzą, jakie propozycje najlepiej wpiszą się w ich potrzeby. Zdecydowanie wartym uwagi producentem jest Pani Teresa. Firma ta specjalizuje się w produkcji uciskowych rajstopach, podkolanówkach czy pończochach uciskowych. W swojej ofercie ma również rajstopy medyczne stworzone z myślą o problemach kobiet w ciąży. Firma w swojej ofercie posiada również pasy brzuszne, gorsety lędźwiowe, kołnierze ortopedyczne, stabilizatory czy ortezy. 

Kompresjoterapia a problem żylaków

Problem żylaków jest niestety bardzo stary, a metody walki z nim nigdy nie były w pełni skuteczne. Wiele wskazuje jednak na to, że dzięki odpowiednio dobranym rajstopom i pończochom uciskowym można znacznie poprawić kondycję swoich nóg. Co ciekawe, coraz częściej mówi się o tym, że terapia uciskowa jest nieodłącznym elementem leczenia żył i w zasadzie najskuteczniejszym. Z jednej strony nie wymaga żadnej ingerencji w ludzkie ciało, nie jest inwazyjna, a z drugiej – bardzo efektywna i ogólnodostępna. Nic zatem dziwnego, że rajstopy Pani Teresa cieszą się taką popularnością ze strony klientów, którzy podejmują chęć zwalczenia swoich dolegliwości. Zalety kompresjoterapii objawiają się przede wszystkim w poprawie ogólnego krążenia krwi, zmniejszeniu średnicy żył, poprawy wydolności zastawek oraz zapobieganiu zaleganiu krwi istniejących już żyłach. Niebagatelne znaczenie ma również odczuwanie leczniczych właściwości ucisku już po pierwszym dniu. Cenną informacją jest też, to, że najbardziej efektywnym działaniem będzie łączenie terapii uciskowej z terapią ruchową, w takiej sytuacji problem żylaków może być dużo mniej dokuczliwy. Rajstopy oraz pończochy Pani Teresa to doskonałe rozwiązanie dla osób zaczynających swoją kompresjoterapię, aczkolwiek przed zakupem należy udać się do lekarza, najlepiej fizjoterapeuty, który zbada problem. Nie można ot tak kupić bielizny uciskowej, ponieważ różna siła kompresji oddziałuje w nieco inny sposób na mięśnie i żyły, trzeba zatem poznać swoje potrzeby w tym względzie

Bielizna uciskowa – gdzie kupić?

Ponieważ uciskowe rajstopy czy podkolanówki Pani Teresa nie są standardową odzieżą, to nie da się jej nabyć w zwykłych sklepach odzieżowych. Niektóre lepiej zaopatrzone apteki dysponują niemałym wachlarzem odpowiednich propozycji. Podobnie sprawa wygląda ze sklepami medycznymi – tam z pewnością można będzie znaleźć interesujące nas produkty. Zawsze oczywiście pozostaje niezawodny internet. Sklep Zdrowenogi24 jest w stanie zaproponować swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu bielizny opartej na kompresjoterapii. Pończochy uciskowe Pani Teresa także znajdują się w naszym asortymencie, zatem każda osoba odczuwająca dyskomfort wynikający z obrzękniętych nóg może pozwolić sobie na wysokojakościowe artykuły medyczne. Warto ponownie wspomnieć, że problemy z obrzękiem nóg czy z żylakami to nie jest wyłącznie domena kobiet. Niejeden mężczyzna także boryka się z tymi problemami, ale na szczęście producenci bielizny uciskowej, tacy, jak Pani Teresa, doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego oferują również warianty dla mężczyzn. Kompresjoterapia to zdecydowanie mniej konwencjonalne rozwiązanie radzenia sobie z problemem żylaków, ale współcześni fizjoterapeuci bardzo chwalą tę metodę, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować jej samemu.