zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI GRATIS !

Medi

Medi to firma, która ma swoją siedzibę w Bayreuth w Niemczech, a jej początki sięgają końca XIX wieku. Jest wiodącym producentem wyrobów kompresyjnych, a także innych artykułów medycznych, takich jak np. ortezy i protezy. Firma ma swoje oddziały w 19 krajach świata, a produkty eksportuje do ponad 90.


Medi ma na swym koncie wiele innowacyjnych rozwiązań. W 1964 roku powstała bezszwowa, bardzo elastyczna pończocha uciskowa z nieplecioną nicią wątkową. W 1975 wprowadzono do sprzedaży pierwszą, przezroczystą pończochę uciskową. Medi to doświadczony producent, gwarantujący wysoką jakość produktów.


Firma stosuje wysokie standardy i rygorystyczne testy, aby jej produkty były najwyższej jakości. Gwarancją tego są certyfikaty DIN EN ISO 9001:2008, znak jakości RAL-GZ 387 i inne. Potwierdzają one również, że produkty firmy są w pełni bezpieczne i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia materiałów i barwników.


Oferta Medi obejmuje bardzo szeroki katalog produktów. Są w nim wyroby stosowane w chirurgii estetycznej, ortopedii (wykorzystywane w stabilizacji stawu, terapii osteoporozy, leczeniu bólu pleców), a także wkładki ortopedyczne oraz odzież uciskowa. Szczególne miejsce w ofercie Medi mają medyczne pończochy uciskowe, które w największym stopniu mogą kojarzyć się z marką.


Medi oferuje szereg produktów uciskowych wykorzystywanych w profilaktyce i leczeniu chorób układu żylnego i limfatycznego. Firma produkuje m.in. rękawy uciskowe stosowane przy leczeniu obrzęków limfatycznych, opatrunki uciskowe przeciwzakrzepowe stosowane po zabiegach chirurgii żył oraz odzież uciskową. Medi produkuje również pończochy profilaktyczne i podkolanówki dla podróżujących. Do jednych z najczęściej kupowanych linii marki są pończochy Mediven Elegance. Oprócz nich istnieją także m.in. linie: Plus, Comfort, Forte, Active, Ulcer Kit.


W naszym sklepie internetowym można kupić: pończochy, pończochy samonośne, rajstopy, rajstopy dla kobiet w ciąży, podkolanówki, kalesony męskie. Produkty te mają różne rozmiary i szeroką gamę barw – od białego przez beż, karmel, piaskowy, ciemny brąz, po kolor czarny. Są dostępne z palcami zabudowanymi lub otwartymi. Cechują się one wysokim komfortem użytkowania i estetycznym wyglądem.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Produkt został dodany do porównania!