zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W ZWIĄZKU Z OKRESEM ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM TERMIN DOSTAWY WYDŁUŻA SIĘ. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY! W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O TELEFON

Inne / Rehabilitacja 

na stronę
na stronę

Rehabilitacja ma na celu przywracanie sprawności fizycznej i funkcji organizmu, które zostały zaburzone w skutek urazów, chorób czy wypadków.  Proces rehabilitacji polega między innymi na wykonywaniu ćwiczeń przy pomocy różnych przyrządów, które można znaleźć w naszym sklepie. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty do usprawniania kończyn dolnych. Do tych produktów należą miedzy innymi rotory rehabilitacyjne, tejpy, dyski sensomotoryczne "berety", kule, balkoniki, podpórki. Rotory rehabilitacyjne zalecane do rehabilitacji kończyn dolnych jak i górnych. Stosowane przy niedowładach, schorzeniach układu nerwowego. Ćwiczenia na tych przyrządach poprawiają krążenie, ruchomość w stawach, wzmacniają mięśnie oraz stymulują układ nerwowy. Dyski sensomotoryczne "berety" poprawiają stabilność, balans i koordynacje ruchową. Wzmacniają mięśnie kręgosłupa oraz są idealne do masażu stóp. Tejpy czyli oklejanie taśmą nierozciągliwą miejsca uszkodzonego na ciele. Taśma ma na celu ograniczenie ruchomości stawu najczęściej w przypadku zwichnięcia, skręcenia, niestabilności. Stosuje się zamiast ortezy czy stabilizatora. Kule, balkoniki i podpórki to grupa produktów ortopedycznych, które stosowane są w przypadku rehabilitacji po urazach, kontuzjach, operacjach czy wypadkach. Są to produkty, które pomagają poruszać się oraz asekurują podczas chodzenia. Zalecane osobom, które mają problem z samodzielnym poruszaniem się. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów z tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu. 


 

Produkt został dodany do porównania!