zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W ZWIĄZKU Z OKRESEM ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM TERMIN DOSTAWY WYDŁUŻA SIĘ. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY! W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O TELEFON

Wkładki korygujące 

na stronę
na stronę

Wkładki korygujące

Wkładki do butów pomagają leczyć różnego rodzaju schorzenia stóp. Dzięki zastosowaniu wkładek korygujących komfort życia pacjenta może ulec znacznej poprawie. Wkładki korygujące dedykowane są osobom mierzącym się m.in. z płaskostopiem, nierównością kończyn, koślawym lub szpotawym ustawieniem pięty, ostrogami piętowymi i innymi problemami natury ortopedycznej. Nasi klienci znajdą u nas wkładki korygujące płaskostopie poprzeczne i podłużne. Wkładka ortopedyczna korygująca długość kończyny to kolejny element naszej oferty. Dokładny cennik na te i inne produkty z naszego katalogu w tej kategorii znajdą Państwo w zestawieniu na tej stronie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na wkładki korygujące, a w razie problemów i wątpliwości oferujemy wszelką możliwą pomoc w doborze odpowiedniej wkładki.

Produkt został dodany do porównania!