zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W ZWIĄZKU Z OKRESEM ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM TERMIN DOSTAWY WYDŁUŻA SIĘ. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY! W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O TELEFON

Katalog

Włączone filtry:
Producent

Wkładki ortopedyczne dla dzieci 

na stronę
na stronę

Wkładki ortopedyczne dla dzieci

Bardzo istotną kwestią w najmłodszych latach rozwoju dziecka jest to, aby wzrost następował poprawnie i aby wszelkie wady postawy były niwelowane. Niestety, wiele dzieci ma różne schorzenia stóp i kręgosłupa, które wymagają interwencji ortopedy, rehabilitacji i ćwiczeń. Na szczęście istnieje prosty sposób, który pozwala przyspieszyć powrót do pełnego zdrowia i korektę wad. Proces leczenia, a także profilaktykę, wspomagają wkładki ortopedyczne do butów i wkładki profilaktyczne dla dzieci. Dzięki nim możliwe jest skorygowanie wad postawy oraz zapobieganie schorzeniom stóp. Często pojawiającym się problemem w tym wieku jest płaskostopie. Dlatego też nasz sklep oferuje wkładki ortopedyczne dla dzieci na płaskostopie podłużne i poprzeczne. Proponujemy też supinujące wkładki do butów, które wykorzystywane są w płaskostopiu poprzecznym, gdy mamy do czynienia ze zbyt dużym naciskiem na zewnętrzną stronę stopy. Znaleźć tu można również inne wkładki ortopedyczne dla dzieci. Nasz sklep internetowy zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia ceny na proponowany przez nas produkty. Zapewniamy ich wysoką jakość i wytrzymałość, a nasi klienci mogą liczyć na wszelką pomoc w doborze odpowiedniej wkładki ortopedycznej dla dzieci jakiej możemy udzielić. Zachęcamy więc do kontaktu i przyjrzenia się naszej bogatej ofercie. Należy oczywiście pamiętać, że wkładki ortopedyczne powinien zalecić lekarz. W niektórych wypadkach może być nawet koniecznie wykonanie odpowiedniej wkładki na wymiar. Odpowiednie wkładki ortopedyczne i profilaktyczne zapewnią jednak dziecku odpowiedni rozwój stopy – w przypadku tych ostatnich dodatkowo ograniczą często wysokie koszty i inne kłopoty związane z leczeniem. Dlatego też warto zadbać o stopy dzieci, wybierając odpowiednie wkładki do butów.

Produkt został dodany do porównania!