zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200 ZŁ WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI GRATIS !

Wkładki ortopedyczne 

na stronę
na stronę

Profesjonalne wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne to skuteczny sposób, aby zmniejszyć obciążenie i zmęczenie nóg. Pomagają one korygować wady postawy, ustawienie stóp, pracę kolan oraz bioder. Prawidłowo dobrana wkładka ortopedyczna znacząco podnosi komfort życia jej użytkownika, pozwalając zapomnieć o dolegliwościach bólowych. Ortopedyczne wkładki do butów mają zastosowanie w różnego rodzaju schorzeniach związanych z wadami postawy i problemami z chodzeniem. Dzięki nim kłopoty z poruszaniem się są mniejsze, a ustawienie stóp prawidłowe. Wkładki korekcyjne pomagają leczyć między innymi ostrogi piętowe, haluksy, płaskostopie poprzeczne lub podłużne, koślawość, jak też szpotawość stóp, a także odciążają i amortyzują stopę. Istnieją też wkładki profilaktyczne, które mają na celu zapobieganie np. płaskostopiu. Takie wkładki ortopedyczne na płaskostopie muszą być jednak odpowiednio dobrane. W tym celu należy wykonać odpowiednie badanie w gabinecie podologicznym. Można wtedy sprawdzić, jaki charakter ma wada i jak jest duża (im większa, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie potrzebna wkładka zrobiona na zamówienie). W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju podłużne wkładki na płaskostopie, dlatego znalezienie odpowiednich nie powinno stanowić wyzwania. Zachęcamy do kontaktu w razie problemów z wyborem, nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji.

Wkładki ortopedyczne w atrakcyjnych cenach

Sklep internetowy ZdroweNogi24.pl oferuje m.in. szeroki wybór wkładek ortopedycznych oraz profilaktycznych, które pomagają w leczeniu i profilaktyce schorzeń stóp. W dostępnym asortymencie znajdziesz nie tylko wkładki do butów ortopedycznych dla dorosłych, jak również wkładki korekcyjne na płaskostopie, haluksy, wkładki korygujące długość kończyny, podpiętki, wkładki silikonowe, termoplastyczne, skórzane. Proponowane wyroby – przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – zostały wykonane z wytrzymałych materiałów zapewniających trwałość oraz komfort użytkowania. Zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości do kontaktu.

Wkładki do butów ortopedycznych dla dorosłych i dzieci

Produkt został dodany do porównania!